جامعه مجازی گل یخ بنشانی: goleyakh.org
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
جامعه مجازی گل یخ بنشانی: goleyakh.org

ثبت نامورودالرئيسيةأحدث الصور
المواضيع الأخيرة
» درخواست یاری
تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) I_icon_minitime2014-07-04, 23:54 من طرف rezashaker

» موزیک قدیمی (پاپ راک و کلاسیک)
تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) I_icon_minitime2014-04-24, 22:00 من طرف nobody21_2002

» آهنگهای پاپ و کلاسیک بدون کلام
تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) I_icon_minitime2013-01-23, 08:22 من طرف maghsoodrayaneh

» ویدیوهای قدیمی ایرانی
تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) I_icon_minitime2012-08-04, 07:03 من طرف amir_T_2008

» فعالیت سایت ودسترسی به لینکهای قدیم
تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) I_icon_minitime2012-06-25, 18:26 من طرف سیروس

» آهنگهای خاطره انگیز خارجی
تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) I_icon_minitime2010-03-25, 12:14 من طرف سیروس

» موسیقی متن فیلم و سریال
تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) I_icon_minitime2010-03-23, 20:08 من طرف ARMF

» آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌
تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) I_icon_minitime2010-03-16, 21:07 من طرف سیروس

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
AmirGold
تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) Vote_rcapتالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) Voting_barتالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) Vote_lcap 
Marcello.Lippi
تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) Vote_rcapتالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) Voting_barتالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) Vote_lcap 
assaran
پیمان پارسا
kontinental
ARMF
asdoll
Milad.Old
سیروس
maghsoodrayaneh
كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 60 و در تاريخ 2019-07-05, 02:55 بوده است.

تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران)

2 مشترك
نويسندهپيام
سیروس
موسس و مدیرکل انجمن
موسس و مدیرکل انجمن
سیروس

تعداد پستها : 121
آدرس پستي : sirus77love@yahoo.com

تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) Empty
پستعنوان: تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران)   تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) I_icon_minitime2010-03-12, 21:16

در این بخش به معرفی نقد آهنگها و آلبومهای برتر موزیک پاپ ایرانی و پرسش و پاسخ پیرامون آنها پرداخته میشود.

اين مطلب آخرين بار توسط سیروس در 2010-03-14, 22:32 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://goleyakh.forumfa.net
Milad.Old
مدیریت اطلاعات و آرشیوانجمن
مدیریت اطلاعات و آرشیوانجمن
Milad.Old

تعداد پستها : 137

تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) Empty
پستعنوان: سيمين غانم   تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران) I_icon_minitime2010-03-14, 15:33

بررسي آلبوم قلك چشات ...
به نظرم يكي از آثار متفاوت و استثنايي قبل از انقلاب... با صدايي بي نظير
قسمتي از مجله اطلاعات هفتگي سال 50... نظر مهرپويا در مورد سيمين غانم...
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

ترانه شناسي اين آلبوم:

سيب
ترانه سرا: فرهاد شيباني
آهنگساز: فريبرز لاچيني
آتش
ترانه سرا: سعيد طبيبي
آهنگساز: همايون خرم
بسوزان
ترانه سرا: الفت
آهنگساز: تجويدي
مرد من
ترانه سرا: ايرج جنتي عطايي
آهنگساز: بابك بيات
از تو تنها شدم
ترانه سرا: نامشخص
آهنگساز: نامشخص
لانه مور
ترانه سرا: باباطاهر
آهنگساز: تورج شعبانخاني
پرنده
ترانه سرا: اردلان سرفراز
آهنگساز: شماعي زاده
همنفس
ترانه سرا: شهيار قنبري
آهنگساز: فريبزر لاچيني
قلك چشات
ترانه سرا: سعيد دبيري
آهنگساز: فريبرز لاچيني

تنظيم آهنگ ها بيشتر از اريك، تنظيم كننده فرانسوي است كه از سال 1343 همراه يك اركستر ايتاليايي به ايران آمد و براي بسياري از خوانندگان آن دوران آرانژمان ملودي ها را انجام مي داد. ترانه قلك چشات از جمله اولين تنظيم هاي اريك بر روي ملودي هاي ايراني است.

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

Cool
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تالارمعرفی و نقد ( آثار برتر پاپ ایران)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» ویدیوهای قدیمی ایرانی
» سلیمان واثقی (سلی) هنرمند ارزشمندموزیک پاپ ایران
» کورش یغمایی سلطان موزیک راک ایران
» آرشیو صوتی شماره (1)