جامعه مجازی گل یخ بنشانی: goleyakh.org
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
جامعه مجازی گل یخ بنشانی: goleyakh.org

ثبت نامورودالرئيسيةأحدث الصور
المواضيع الأخيرة
» درخواست یاری
آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2014-07-04, 23:54 من طرف rezashaker

» موزیک قدیمی (پاپ راک و کلاسیک)
آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2014-04-24, 22:00 من طرف nobody21_2002

» آهنگهای پاپ و کلاسیک بدون کلام
آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2013-01-23, 08:22 من طرف maghsoodrayaneh

» ویدیوهای قدیمی ایرانی
آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2012-08-04, 07:03 من طرف amir_T_2008

» فعالیت سایت ودسترسی به لینکهای قدیم
آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2012-06-25, 18:26 من طرف سیروس

» آهنگهای خاطره انگیز خارجی
آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-25, 12:14 من طرف سیروس

» موسیقی متن فیلم و سریال
آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-23, 20:08 من طرف ARMF

» آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌
آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-16, 21:07 من طرف سیروس

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
AmirGold
آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ Vote_rcapآنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ Voting_barآنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ Vote_lcap 
Marcello.Lippi
آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ Vote_rcapآنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ Voting_barآنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ Vote_lcap 
assaran
پیمان پارسا
kontinental
ARMF
asdoll
Milad.Old
سیروس
maghsoodrayaneh
كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 60 و در تاريخ 2019-07-05, 02:55 بوده است.

آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌

2 مشترك
نويسندهپيام
behrooztoronto
کاربر فعال
کاربر فعال
behrooztoronto

تعداد پستها : 56
آدرس پستي : Toronto-Canada

آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ Empty
پستعنوان: آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌   آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-14, 18:14

با اجازه مدیران این سایت این تاپیک برای انونس‌ها و کلیپ‌های فیلم‌های ایرانی‌ گذاشته شده است امیدوارم که مورد پسند قرار بگیرد

البته من هنوز مطمئن نیستم که این کلیپ‌ها در ایران مورد استفاده باشد..اگر این امکان نباشد میتوانیم تاپیک را لغو کنیم..با تشکر

اين مطلب آخرين بار توسط behrooztoronto در 2010-03-14, 19:51 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
behrooztoronto
کاربر فعال
کاربر فعال
behrooztoronto

پستعنوان: رد: آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌   آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-14, 18:20

آنونس فیلم بر آسمان نوشته

کارگردان:سیامک یسمی

بازیگران: فروزان،بهروز وثوقی،ظهوری، ثریا بهشتی و رفیع حالتی‌

خواننده گان فیلم:زنده یاد مهستی،عهدیه و پور هاشمی

..تقدیم به پیمان

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

اين مطلب آخرين بار توسط behrooztoronto در 2010-03-19, 07:01 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
سیروس
موسس و مدیرکل انجمن
موسس و مدیرکل انجمن
سیروس

تعداد پستها : 121
آدرس پستي : sirus77love@yahoo.com

پستعنوان: رد: آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌   آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-14, 18:33

بهروز عزیزم از اینکه یک تیم حرفه ای را در گل یخ گردهم میبینم احساس شادمانی و غرور میکنم . واقعا جای این بخش در گل یخ خالی بود . من خودم علاقه عجیبی به آنونس فیلمهای ایرانی قدیمی و یا خارجی دوبله شده با صدای رسای هنرمندان زحمتکش دوبله ایران دارم.
با سپاس از بهروز عزیز .امیدوارم دوستان در جهت شکوفایی این بخش بهروز را یاری نمایند.
https://goleyakh.forumfa.net
behrooztoronto
کاربر فعال
کاربر فعال
behrooztoronto

پستعنوان: رد: آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌   آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-14, 18:44

در خدمتم سیروس جان...

کلیپ سفر سنگ

کارگردان: مسعود کیمیایی

با شرکت: سعید راد،،فرزانه تأیدی،زنده یاد رضا فاضلی, جعفر والی‌ و زنده یاد گیتی‌ پاشایی

behrooztoronto
کاربر فعال
کاربر فعال
behrooztoronto

پستعنوان: رد: آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌   آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-14, 22:45

دلهای بی‌ آرام

کارگردان: اسماعیل ریاحی

با شرکت: ایرج قادری، زنده یاد فریدون فرخزاد، شهلا ریاحی، و سحر

خواننده:فرخ زاد

behrooztoronto
کاربر فعال
کاربر فعال
behrooztoronto

پستعنوان: رد: آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌   آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-14, 22:55

پل

کارگردن: خسرو پرویزی

با شرکت :ملک مطیعی ، آفرین(صغری عبیسی)، ژاله محتشم ،حسین گیل،بهمن مفید و جمشید مشایخی

موزیک متن: مرتضی‌ حنانه

آواز: سیما مافیها(مرجان)

behrooztoronto
کاربر فعال
کاربر فعال
behrooztoronto

پستعنوان: رد: آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌   آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-16, 01:07

تقدیم به دوستان گلم و فوتبال دوستان سایت مخصوصاً: معین جان(Marchelo)، حاج بلبل، علی‌ تی‌ جان قربان ARMF وali.m ‌ و دیگر دوستانم در این سایت

عمو فوتبالی

کارگردن:سعید مطلبی

بازیگران: ایرج قادری، بهمن مفید،امین امینی، پروین سلیمانی، گلی‌ زنگنه و با شرکت افتخاری ممد بوقی

behrooztoronto
کاربر فعال
کاربر فعال
behrooztoronto

پستعنوان: رد: آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌   آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-16, 01:29

تقدیم به مرد بزرگ سایت و یکی‌ از بهترین دوستان گلم بهمن خان مفید عزیز

مرد‌ها و نامرد ها

کارگردان:عباس كسايي

موسیقی‌: حسین وا ثقی

خواننده گان: عهدیه- ایرج مهدیان

بازیگران: بهمن مفید، ،مرتضی‌ عقیلی، هاله، حسین گیل و بوتیمار

سیروس
موسس و مدیرکل انجمن
موسس و مدیرکل انجمن
سیروس

تعداد پستها : 121
آدرس پستي : sirus77love@yahoo.com

پستعنوان: رد: آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌   آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌ I_icon_minitime2010-03-16, 21:07

آنونس دلهای بی آرام

باشرکت :زنده یادفریدون فرخزاد-ایرج قادری-شهلا

https://goleyakh.forumfa.net

آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» ویدیوهای قدیمی ایرانی
» ویدئو های قدیمی خارجی