جامعه مجازی گل یخ بنشانی: goleyakh.org
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
جامعه مجازی گل یخ بنشانی: goleyakh.org

ثبت نامورودالرئيسيةأحدث الصور
المواضيع الأخيرة
» درخواست یاری
ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 I_icon_minitime2014-07-04, 23:54 من طرف rezashaker

» موزیک قدیمی (پاپ راک و کلاسیک)
ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 I_icon_minitime2014-04-24, 22:00 من طرف nobody21_2002

» آهنگهای پاپ و کلاسیک بدون کلام
ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 I_icon_minitime2013-01-23, 08:22 من طرف maghsoodrayaneh

» ویدیوهای قدیمی ایرانی
ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 I_icon_minitime2012-08-04, 07:03 من طرف amir_T_2008

» فعالیت سایت ودسترسی به لینکهای قدیم
ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 I_icon_minitime2012-06-25, 18:26 من طرف سیروس

» آهنگهای خاطره انگیز خارجی
ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 I_icon_minitime2010-03-25, 12:14 من طرف سیروس

» موسیقی متن فیلم و سریال
ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 I_icon_minitime2010-03-23, 20:08 من طرف ARMF

» آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌
ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 I_icon_minitime2010-03-16, 21:07 من طرف سیروس

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
AmirGold
ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 Vote_rcapویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 Voting_barویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 Vote_lcap 
Marcello.Lippi
ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 Vote_rcapویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 Voting_barویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 Vote_lcap 
assaran
پیمان پارسا
kontinental
ARMF
asdoll
Milad.Old
سیروس
maghsoodrayaneh
كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 60 و در تاريخ 2019-07-05, 02:55 بوده است.

ویدیوهای قدیمی ایرانی

+24
Sajjad
pouria_m
jaberm
kourosh
ali
mehdi
dalton007
rezashokouhi
شهرام 1138
HajiBolbol
hipi
maghsoodrayaneh
asdoll
ARMF
green
Takavar
سیروس
behrooztoronto
kontinental
Milad.Old
saeedpazh
Marcello.Lippi
پیمان پارسا
AmirGold
28 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 19, 20, 21
نويسندهپيام
كرستينا

تعداد پستها : 1

ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 Empty
پستعنوان: مرسي   ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 I_icon_minitime2010-03-23, 00:16

واقعا زيباااا بود
لذت بردم ... خيلي ممنونم

با سلام به مهمانان همکاران و اعضا گرامی:
لطفا توجه کنید:
1- این انجمن آرشیو شده و دوستان میتوانند با مراجعه و ثبت نام در نشانی جدید انجمن به عضویت
در آیند. [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط] نشانی جدیدانجمن موسیقی گل یخ
2-درخواستهای خود از آرشیو این انجمن را در سایت جدید مطرح نمایید.
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط] نشانی جدیدانجمن موسیقی گل یخ
3-دوستان و همکارانی که توانایی کنترل و مدیریت بخشها(در انجمن جدید) را داشته و یا ایده ایجاد بخش جدیدی را دارند ضمن ثبت نام در سایت جدید میتوانند با گذاشتن پیام خصوصی در این مکان یا سایت جدید و ارائه طرح خود با من تماس بگیرند.
با درود
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط] نشانی جدیدانجمن موسیقی گل یخ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
amir_T_2008

تعداد پستها : 1

ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 Empty
پستعنوان: رد: ویدیوهای قدیمی ایرانی   ویدیوهای قدیمی ایرانی - صفحة 21 I_icon_minitime2012-08-04, 07:03

با سلام

من به دنبال يك موزيك ويدئو قديمي مربوط به نوروز 72 مربوط به گروه black cats هستم كه تمامي آهنگ هاي البوم پول در يك كار آورده و كليپ كرده بودن.من خيلي خيلي دنبال اين كليپ گشتم و در نهايت در يوتوپ پيدا كردم كه متاسفانه از سرور خذف شده بود.
يك دنيا ممنون ميشم خاطرات كودكي منو زنده كنيدو برام پيدا كنيد.

ممنونم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ویدیوهای قدیمی ایرانی
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 21 از 21رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 مواضيع مماثلة
-
» آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌
» آرشیو صوتی شماره (1)
» موزیک قدیمی (پاپ راک و کلاسیک)
» ویدئو های قدیمی خارجی