جامعه مجازی گل یخ بنشانی: goleyakh.org
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
جامعه مجازی گل یخ بنشانی: goleyakh.org

ثبت نامورودالرئيسيةأحدث الصور
المواضيع الأخيرة
» درخواست یاری
آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2014-07-04, 23:54 من طرف rezashaker

» موزیک قدیمی (پاپ راک و کلاسیک)
آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2014-04-24, 22:00 من طرف nobody21_2002

» آهنگهای پاپ و کلاسیک بدون کلام
آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2013-01-23, 08:22 من طرف maghsoodrayaneh

» ویدیوهای قدیمی ایرانی
آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2012-08-04, 07:03 من طرف amir_T_2008

» فعالیت سایت ودسترسی به لینکهای قدیم
آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2012-06-25, 18:26 من طرف سیروس

» آهنگهای خاطره انگیز خارجی
آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-03-25, 12:14 من طرف سیروس

» موسیقی متن فیلم و سریال
آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-03-23, 20:08 من طرف ARMF

» آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌
آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-03-16, 21:07 من طرف سیروس

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
AmirGold
آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 Vote_rcapآرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 Voting_barآرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 Vote_lcap 
Marcello.Lippi
آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 Vote_rcapآرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 Voting_barآرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 Vote_lcap 
assaran
پیمان پارسا
kontinental
ARMF
asdoll
Milad.Old
سیروس
maghsoodrayaneh
كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 60 و در تاريخ 2019-07-05, 02:55 بوده است.

آرشیو صوتی شماره (1)

+24
maghsoodrayaneh
mohsen6565
assaran
farshid_sh75
mszadeh
Aroosake-shekasteh
sara20
ARMF
green
ali m
Takavar
asdoll
saeedpazh
HajiBolbol
Marcello.Lippi
kontinental
AmirGold
پیمان پارسا
Milad.Old
modi1362
Mammad
omid3882
behrooztoronto
سیروس
28 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  الصفحة التالية
نويسندهپيام
Milad.Old
مدیریت اطلاعات و آرشیوانجمن
Milad.Old

تعداد پستها : 137

آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 Empty
پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 16:59

maghsoodrayaneh نوشته است:

اینم به عشق تو
کاورشمس منو خدای من
یه نکته ای رو می خواستم بگم که برام خیلی مهمه .این کاورها یی که می فرستم . همشون داغه یعنی همین الان اسکن شده ازروی نوار مستر وازهیچ جای دیگه بدست نیومده . حالشو ببرید چون با حالید
ممنون مقصود جان... Very Happy اين هم تقديم شما:
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Wink
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Milad.Old
Milad.Old

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 17:08

maghsoodrayaneh نوشته است:
یه البوم نایاب دیگه هم از شهیار قنبری هست به نام یک دهان آواز سرخ اگه کسی داره بزاره عالیه
من از طريق يكي از دوستام با خود استاد قنبري هم در مورد اين مجموعه صحبت كردم... گويا مجموعه شعر خواني "يك دهان آواز سرخ"، يك تعداد از دكلمه هاي اشعار شهيار قنبري با صداي خود شهيار هست كه روي موزيك اين آهنگها اجرا شده، نظير: هفته خاكستري، بوي خوب گندم، هميشه غايب و... كه همگي مربوط به قبل از انقلاب هستند. Cool
kontinental
تیم مدیریت آهنگهای ایرانی
kontinental

تعداد پستها : 196

پستعنوان: درخواست   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 17:08

سلام خدمت همه اساتید

یه درخواست دارم که اگه بتونین کمکم کنید من رو از خجالت یه دوست در اوردید
من البوم اول عباس قادری رو میخوام یا هرکی تک اهنگ کمیاب یعنی از اونایی که تو نت نمیشه پیدا کرد
روداره برام اپ کنه ممنون از همتون
AmirGold
مدیرارشد آهنگها و ویدیوهای ایرانی
AmirGold

تعداد پستها : 326
آدرس پستي : amirspfgold@yahoo.com

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 17:22

kontinental نوشته است:
سلام خدمت همه اساتید

یه درخواست دارم که اگه بتونین کمکم کنید من رو از خجالت یه دوست در اوردید
من البوم اول عباس قادری رو میخوام یا هرکی تک اهنگ کمیاب یعنی از اونایی که تو نت نمیشه پیدا کرد
روداره برام اپ کنه ممنون از همتون

کنت عزیز توی سایت قادری رفتی تا حالا اهنگای قدیمیشو برای دان گذاشته

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]
AmirGold
AmirGold

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 17:25

از دوستان کسی اهنگ همسنگر از سهراب رو که توی البوم بن بست داریوش و گوگوش و سهراب و مازیار هست رو داره اپ کنه؟ Embarassed

اين مطلب آخرين بار توسط AmirGold در 2010-02-05, 18:49 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
asdoll
تیم مدیریت ویدیو ایرانی
تیم مدیریت ویدیو ایرانی
asdoll

تعداد پستها : 169

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 18:27

AmirGold نوشته است:
از دوستان کسی اهنگ همسنگر از سهراب رو که توی البوم مسبب هست رو داره اپ کنه؟ Embarassed

کدوم مسبب امیر جان؟ Neutral
AmirGold
AmirGold

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 18:48

asdoll نوشته است:
AmirGold نوشته است:
از دوستان کسی اهنگ همسنگر از سهراب رو که توی البوم مسبب هست رو داره اپ کنه؟ Embarassed

کدوم مسبب امیر جان؟ Neutral

ببخشید منظورم البوم بن بست بود از داریوش و گوگوش سهراب و مازیار.................شر منده
assaran
assaran

تعداد پستها : 203
آدرس پستي : h_assaran@yahoo.com

پستعنوان: همسنگر   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 19:18

اگرمنظورت "علی سهراب"خواننده مهجوره که ایشون قبل از انقلاب 3 ترانه داره که همه از آثار بابک بیات است .من از سفر میام .جوانه"با دو اجرا". و"دیگری "خسته نشو"که موسیقی فیلم "جمعه"است .اگر اینا رو میخواین من در خدمتم.بعد از انقلاب هم دو ترانه خوند که در آلبوم "فصل پرواز "بابک بیات هست."سفر "و "فردا که نیستی".بعید میدونم ترانه دیگری داشته باشه
asdoll
تیم مدیریت ویدیو ایرانی
تیم مدیریت ویدیو ایرانی
asdoll

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 19:26

AmirGold نوشته است:
ببخشید منظورم البوم بن بست بود از داریوش و گوگوش سهراب و مازیار.................شر منده
من که شرمنده ام امیر جان، ازش فقط قاب نوارش مونده برام silent

میگم جای حاجی خالیه ها Sad
AmirGold
AmirGold

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 19:29

assaran نوشته است:
اگرمنظورت "علی سهراب"خواننده مهجوره که ایشون قبل از انقلاب 3 ترانه داره که همه از آثار بابک بیات است .من از سفر میام .جوانه"با دو اجرا". و"دیگری "خسته نشو"که موسیقی فیلم "جمعه"است .اگر اینا رو میخواین من در خدمتم.بعد از انقلاب هم دو ترانه خوند که در آلبوم "فصل پرواز "بابک بیات هست."سفر "و "فردا که نیستی".بعید میدونم ترانه دیگری داشته باشه

جناب عصاران سلام عکس البوم توی این لینک موجوده و اهنگ همسنگر سهراب(همونی که میگی) تراک هفتمش هست در ضمن شما قرار بود اهنگ غرقابه درد اجرای مارتیک رو هم برامون بذاری چی شد پس؟؟؟؟و ممنون میشم اگه اهنگهای دیگه سهراب رو هم اپ کنی Laughing

assaran
assaran

پستعنوان: حتما قربان   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 19:32

آقا چشم .حتما.من به محض رفتن به شهر خود و دسترسی به آرشیو حتما .من الان تو بیابونام .کارم تو بیابونه آخه .و این چند ترانه رو هم خوشبختانه داشتم همرام.امیدوارم از این ترانه ها که گذاشتم خوشتون اومده باشه
AmirGold
AmirGold

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 19:36

asdoll نوشته است:
AmirGold نوشته است:
من که شرمنده ام امیر جان، ازش فقط قاب نوارش مونده برام silent

میگم جای حاجی خالیه ها Sad

والا حاجی ادرس اینجا رو داره وعضو هم شده اینکه به سرش خطور کنه و بیاد نمیدونم
assaran
assaran

پستعنوان: علی سهراب   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 19:37

این آلبوم که عکسشو گذاشتین هم یک آلبوم ساختگیه ..تاریخ اجرای متفاوت ترانه دلیلی بر اونه .والا.من تا اونجا که میدونم و در مصاحبه های بابک کبیر هم هست همین 3 آهنگ رو داره .حالا منم پیگیر این ترانه شدم.جالبه اگر ترانه دیگری داشته باشه.چشم آهگهای سهراب هم چشم .
assaran
assaran

پستعنوان: شهیار قنبری   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 19:58

من این آلبوم رو دارم .نوار مسترش رو هم دارم .شعر خوانی "شهیار قنبری"و "جتتی عطایی "و فرهاد شیبانی".دکلمه "بوی گندم"شاهکاره .با داریوش..اگه میخوایید بزارمش.اما آلبوم مهرآباد رو جان ما بزارید
assaran
assaran

پستعنوان: آموزش   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 20:02

من این پست رو در جواب صفحه قبل گذاشتم .نمیدونم چرا اینجا اومد؟؟؟یک آموزش برای کار تو این محیط بزارید.در ضمن بگید چطور میشه یک عکس برای پروفایلم بزارم
Milad.Old
Milad.Old

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 20:07

AmirGold نوشته است:
از دوستان کسی اهنگ همسنگر از سهراب رو که توی البوم بن بست داریوش و گوگوش و سهراب و مازیار هست رو داره اپ کنه؟ Embarassed
درود امير جان... Very Happy خدمتت عزيز... ترانه ناياب "همسنگر" با شعر دانش محمدي و ملودي زنده ياد بابك بيات... تو يك قسمتي از شعر، خواننده اسم خودش رو با صداي رسا ميگه (سال ظهور سهراب و رستم....)، اون قسمتشو خيلي دوست دارم!!! bounce
سهراب - همسنگر
اين هم مدرك مستند Wink
asdoll
تیم مدیریت ویدیو ایرانی
تیم مدیریت ویدیو ایرانی
asdoll

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 20:09

assaran نوشته است:
این آلبوم که عکسشو گذاشتین هم یک آلبوم ساختگیه ..تاریخ اجرای متفاوت ترانه دلیلی بر اونه .والا.من تا اونجا که میدونم و در مصاحبه های بابک کبیر هم هست همین 3 آهنگ رو داره .حالا منم پیگیر این ترانه شدم.جالبه اگر ترانه دیگری داشته باشه.چشم آهگهای سهراب هم چشم .
بعید می دونم ساختگی باشه

ادیت : هیچی دیگه، میلاد جا برای حرف زدن نذاشت Very Happy
Milad.Old
Milad.Old

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 20:13

assaran نوشته است:
تقاضايي دارم از شما... Surprised اگر امكان داره اجراي دوم ترانه جوانه از سهراب رو بذاريد!!! بنده اولين بار هست كه چنين چيزي مي شنوم!!! سالهاست كه با همين 4 ترانه سهراب زندگي مي كنم Rolling Eyes مشتاق شنيدن اين آهنگ هستم cheers
asdoll
تیم مدیریت ویدیو ایرانی
تیم مدیریت ویدیو ایرانی
asdoll

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 20:18

assaran نوشته است:
من این آلبوم رو دارم .نوار مسترش رو هم دارم .شعر خوانی "شهیار قنبری"و "جتتی عطایی "و فرهاد شیبانی".دکلمه "بوی گندم"شاهکاره .با داریوش..اگه میخوایید بزارمش.اما آلبوم مهرآباد رو جان ما بزارید
دوستانی که مهراباد میخوان از طریق پیغام لینک بگیرن لطفا
تورو خدا یه کاری نکنین اینجا هم چیز بشه Neutral
assaran
assaran

پستعنوان: ممنون   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 20:21

منظورم از ساختگی بودن.اینه که از این گلچین های عجیب وغریبه که بعد از انقلاب و بدون توجه به شناسنامه هر ترانه بوجود اومده.ضمنا بخاطر همسنگر واقعا ممنونم.عجب طرح جلدی.البته من نتونستم دانلود کنم.ولی خیلی باحال بود
assaran
assaran

پستعنوان: برای میلاد عزیز   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 20:45

اجرای دوم ترانه"جوانه"از مجموعه "آخرین شبانه"تیر 1359.با دکلمه "مسعود امینی".مجموعه شبانه ها که در اون دوران توسط "عمادرام"."علیرضامیبدی"و "مسعود امینی"تولید میشد.آلبوم های بسیار جالبیه که اگر بخواهید و نداشته باشیدش با کمال میل میزارم براتون.در ضمن بعضی پستهایی که من میزارم ،نیست.ا
asdoll
تیم مدیریت ویدیو ایرانی
تیم مدیریت ویدیو ایرانی
asdoll

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 20:55

assaran نوشته است:
مجموعه شبانه ها که در اون دوران توسط "عمادرام"."علیرضامیبدی"و "مسعود امینی"تولید میشد.آلبوم های بسیار جالبیه که اگر بخواهید و نداشته باشیدش با کمال میل میزارم براتون.در ضمن بعضی پستهایی که من میزارم ،نیست.ا

آقا نیکی و پرسش! لطف میکنی عزیر آپ کن Very Happy

راجع به پست هات هم LATEST TOPICS رو تو ساید پنل ببین،باید اونجا باشه. تو هر تاپیکی می خوای پست بدی وارد تاپیک شو بعد پست بزن.
ARMF
مدیربخش موزیک بدون کلام
مدیربخش موزیک بدون کلام
ARMF

تعداد پستها : 173

پستعنوان: رد: آرشیو صوتی شماره (1)   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 20:58

جناب عصاران گرامی، مقطع زمانی 1357 تا 1360 به عقیده من مقطع گمشده موسیقی ایرانه. من به نوبه خودم مشتاقانه مایلم بدونم خواننده هایی که پیش از انقلاب اسطوره بودن یا تازه واردهایی که بعدها اثری ازشون دیده نشد، در اون مقطع زمانی چه کردند و چه محصولاتی داشتند؟ تعداد بسیار محدودی اثر مثل برگ زرد و ... رو یا دارم یا شنیدم، اگر شما یا سایر دوستان از اون مقطع زمانی کارهایی در دست دارید، لطفا از ما دریغ نکنید... Surprised Surprised
assaran
assaran

پستعنوان: از همان خاطره انگیزها   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 21:43

برای این روزهای من و شما / دو ترانه به شدت مهجوراز "اردلان سرفراز و شماعی زاده ".آثاری که در دهه 50 ممنوع شد و بعد از انقلاب در مجموعه های آ ن موقع منتشر شد..ترانه "لالایی"که شنیدن هرباره آن برایم بغض می آورد از مجموعه "دفتر شعر".اجرای پیانوی شماعی زاده در این ترانه شاهکاره.من عاشق این ترانه ام.و ترانه "بهترین شهر خدا"با دکلمه "اردلان سرفراز"از آلبوم "حرف"
البته این چند ترانه بعدها به همراه چند ترانه دیگر از همین دونفر در آلبوم "فریاد رنگ "هم منتشر شد

اين مطلب آخرين بار توسط assaran در 2010-02-05, 23:28 ، و در مجموع 3 بار ويرايش شده است.
assaran
assaran

پستعنوان: به روی چشم   آرشیو صوتی شماره (1) - صفحة 30 I_icon_minitime2010-02-05, 21:52

حتما .من تعدادی از این کارها رو دارم که حتما براتون میزارم .کارهای جالبیه .دکلمه های .جنتی عطایی.عمادرام و..... اولین ترانه معین هم در این آلبوم هاست

اين مطلب آخرين بار توسط assaran در 2010-02-05, 23:28 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

آرشیو صوتی شماره (1)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 30 از 40رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  الصفحة التالية