جامعه مجازی گل یخ بنشانی: goleyakh.org
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
جامعه مجازی گل یخ بنشانی: goleyakh.org

ثبت نامورودالرئيسيةأحدث الصور
المواضيع الأخيرة
» درخواست یاری
سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) I_icon_minitime2014-07-04, 23:54 من طرف rezashaker

» موزیک قدیمی (پاپ راک و کلاسیک)
سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) I_icon_minitime2014-04-24, 22:00 من طرف nobody21_2002

» آهنگهای پاپ و کلاسیک بدون کلام
سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) I_icon_minitime2013-01-23, 08:22 من طرف maghsoodrayaneh

» ویدیوهای قدیمی ایرانی
سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) I_icon_minitime2012-08-04, 07:03 من طرف amir_T_2008

» فعالیت سایت ودسترسی به لینکهای قدیم
سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) I_icon_minitime2012-06-25, 18:26 من طرف سیروس

» آهنگهای خاطره انگیز خارجی
سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) I_icon_minitime2010-03-25, 12:14 من طرف سیروس

» موسیقی متن فیلم و سریال
سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) I_icon_minitime2010-03-23, 20:08 من طرف ARMF

» آنونس و کلیپ فیلم‌های ایرانی و خارجی‌‌
سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) I_icon_minitime2010-03-16, 21:07 من طرف سیروس

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
AmirGold
سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) Vote_rcapسازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) Voting_barسازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) Vote_lcap 
Marcello.Lippi
سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) Vote_rcapسازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) Voting_barسازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) Vote_lcap 
assaran
پیمان پارسا
kontinental
ARMF
asdoll
Milad.Old
سیروس
maghsoodrayaneh
كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 60 و در تاريخ 2019-07-05, 02:55 بوده است.

سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی)

نويسندهپيام
سیروس
موسس و مدیرکل انجمن
موسس و مدیرکل انجمن
سیروس

تعداد پستها : 121
آدرس پستي : sirus77love@yahoo.com

سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) Empty
پستعنوان: سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی)   سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی) I_icon_minitime2009-11-15, 23:28

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
متولد بندرشاه (بندرترکمن) در شمال ايران. ـ شروع فعاليتهای حرفه ای: تک پرده های نمايش و تاتربه سفارش تلويزيون ملی ايران
ـ شروع فعاليتهای حرفه ای: تک پرده های نمايش و تاتربه سفارش تلويزيون ملی ايران.

نمونه ترانه ها

ـ گوگوش ( داغ يک عشق قديمو ... ـ پيشکش ـ يه تنهائی يه خلوت و ...)
ـ ابی ( وقتی که من عاشق ميشم ـ بدرقه ـ باغ بلور و ... )
ـ هايده ( بزن تار ـ وقتی که من عاشق ميشم )
ـ ستار (سرسپرده ـ حافظ بيا دوباره ـ سرخه صورتم از سيلی ...)
ـ رامش (زوج)
ـ مازيار (حرف بزن ای مهربون و ...)
ـ ليلا فروهر (دو پرنده و ...)
ـ حسن شماعی زاده( بعد از تو ...)
ـ شهره( دختر مشرقی و ...)
ـ عارف( اونيکه سه حرفه اسمش و ...)
ـ حميرا (امروز آفتاب از کدوم ور در اومد)
ـ مارتيک ( مريخی ـ آدم و حوا همراه با گوگوش)
ـ همچنين ترانه هائی برای نلی ـ افشين مقدم ـ فرزين و کوروش يغمائی
ـ و بالاخره دو ترانه برای ويگن سلطان پاپ ايران با همکاری کوروش يغمائی
( در بازگشت با شکوه ويگن به ايران)
ـ 1358، شعر و آهنگِ (يار دبستانی من) بر اساس فيلم ترور با صدای فريدون فروغی ( در کاست جمشيد جم)
ـ 1359، شعر و آهنگِ خاک( گل گندم) با صدای مازياربر اساس فيلم کرکسها ميميرند.

با دستای خودم گندم ميکارم جونمو روی اين زمين ميذارم

اگه خونم جای بارون بباره بهارون گل گـــندم در ميارم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://goleyakh.forumfa.net

سازنده ترانه یار دبستانی من(منصور تهرانی)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» محمد صالح علا ترانه سرای دیروز مجری امروز
» ترانه شناسي
» موزیک قدیمی (پاپ راک و کلاسیک)
» آرشیو صوتی شماره (1)